Historia

Rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku w Starogardzie Gdańskim.Przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie wykonujemy wszelkie prace budowlane od fundamentów aż po dach. Jako Firma handlowo – usługowa ukierunkowani jesteśmy na sprzedaż szerokieg o asortymentu pokryć dachowych, systemów izolacji termicznych.

Dachowe Centrum ze Starogardu Gdańskiego (z oddziałem w Malborku oraz w Tczewie) oferuje wykonywanie konstrukcji dachów i pokryć dachowych, prace budowlane od fundamentów aż po dach. Największy wybór dachówki w Starogardzie Gdańskim. Dachy to nasza specjalizacja! Posiadamy doskonałą ekipę.

Dzięki naszym usługom Twój dach będzie trwały i dobrze wykonany. Zapytaj naszych przedstawicieli o szczegóły.

 

Oferta

Oferujemy Państwu pełen zakres usług dekarsko-blacharskich, konstrukcji dachowych oraz wszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Zajmujemy się również kompleksowe budową i wykończeniem domów. Nasza oferta to: generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych, budowa obiektów biurowych i usługowych, budowa obiektów użyteczności publicznej, docieplenia elewacji zewnętrznych.

 

Zakres usług

Nasza oferta w sposób ogólny określa zakres usług, jakimi zajmuje się firma:
Generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych,
Kompleksowa budowa domów i budynków mieszkalnych,
Budowa obiektów biurowych i usługowych,
Budowa obiektów użyteczności publicznej,
Docieplenia elewacji zewnętrznych,
Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych,

 

Skład drewna

Dachowe Centrum oferuje również w swoim oddziale w Starogardzie profesjonalny skład drewna. Nasz wyszkolony personel posiada doskonałą wiedze na temat tego materiału. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dachowe Centrum

Dachowe Centrum